Měny:
 

Shipping & Returns

Možná budete muset kontaktovat vydavatele karet, abyste ověřili své informace před distribucí zboží. Uděláme vše, co je možné, abychom omezili zpoždění Dodací lhůta od příjmu objednávky, včetně 24hodinového období, budeme v tomto období zacházet se skladováním a dodávkou zboží. Vezměte prosím na vědomí, že i když se pohneme, tato doba může být prodloužena, ale ne více než 48 hodin. Úzce spolupracujeme s distribučními partnery, abychom minimalizovali dopad celních zpoždění pro zákazníky

Co se stane, pokud bude obal vrácen nedoručenému?

Pokud se zásilka vrátí k nám nedoručená, okamžitě Vás budeme informovat. V případě vrácení poštovních zásilek z jakéhokoli důvodu okamžitě zaznamenáte své výdaje za účelem přeskupení doručení. Náklady na dopravu nejsou vráceny, původní poštovní úřad nám neposkytuje náhradu za vrácení zásilky odesílateli. Po kontrole adresy je poštovné splaceno v plném rozsahu - je to přesná částka, kterou místo původního poplatku za předplatné - balíček bude zaslán okamžitě. Při objednávání uveďte správnou adresu, abyste se vyhnuli návratu odesílateli. Kromě toho můžeme zpracovat vrácení peněz po odečtení původní přepravy.

Co se stane, když můj balíček ztratí?

Pokud neobdržíte svou objednávku, musíme vylepšit naši kurýrní společnost, abychom provedli komplexní vyšetřování, které může trvat až dva týdny. Když máme řešení, můžeme znovu odeslat. Objednávka (připravenost k dispozici).

Bezpečnost

Emilyyoga.co.uk pojištění během přepravy každé položky dříve, než je doručena do rukou. Požádáme vás, abyste podepsali dodané zboží, v takovém případě vám bude převedena odpovědnost za zakoupené zboží. Chcete-li nastavit příjemce, není vaše (například dárkové objednávky), souhlasíte s tím, že: podpis příjemce (nebo podpis osoby podepisující doručovací adresu) doklad o úspěšném doručení a stejné povinnosti emilyyoga.co.uk důkaz, že zakoupené zboží bude Také převést odpovědnost za vás.

Návrat a výměna

Vrátili jsme proces je velmi jednoduchý. Pokud se po splnění určitého produktu pokoušíte (s), můžete zvolit náhradu nebo vrátit do 28 dnů od obdržení objednávky. Můžeme bezplatně účtovat vrácené zboží z domova, práce nebo jiné adresy.

Všichni jsou náhradní doprava zdarma

Ujistěte se, že chcete, aby vrácené zboží bylo zbrusu nové a nebylo použito a vše je stále visící značka. Zboží, které nesplňuje požadavky, nebudeme přijaty a budou zákazníkovi vráceny neporušené.

Máte-li další dotazy, obraťte se na náš tým služeb zákazníkům.

Back

Copyright @2018 www.callas.cz Inc. Jarní a letní boty 2017 : Sportovní značky (Dámská Obuv, Pánská Obuv, Dětská Obuv)

Sportovní boty. boty 2017. obuv online.